LKS Temida Z³ota - strona nieoficjalna

ogó³em: 953 859

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Wis³a ukoronowa³a jubileusz Temidy !

• autor: Patkop44, 2013-08-21 10:16

18 sierpnia z okazji obchodów 11-lecia LKS Temidy Z³ota na stadionie w Z³otej zawita³a dru¿yna Wis³y Kraków Old Boys. Nasze barwy w pierwszej po³owie zaprezentowali byli zawodnicy Temidy za¶ w drugiej obecny sk³ad. Spotkanie zakoñczy³o siê wynikiem 3-3.

Galeria zdjêæ

nowa-galeria-4791145.jpg nowa-galeria-4791146.jpg nowa-galeria-4791147.jpg

Sk³ad Temidy I po³owa:

Mariusz Konstanty, Krzysztof P³aneta, Kamil Mikosz, Bogdan Dru¿kowski, Sylwiusz Suchan, Piotr Suchan, Jakub Dru¿kowski, Marek Przeklasa, Marek Bryl, Kazimierz Wid³o, Grzegorz Halat, Jacek Suchan, Kamil Piech, Adam Wiewióra, Maciej Suchan.

Sk³ad Temidy II po³owa:

Mariusz Konstanty, Ernest Musia³, Mateusz Mikosz, Jakub Dru¿kowski, Adam Wiewióra, Patryk ¦wierczek, Patryk Kopytko, Tomasz B³oniarz, Micha³ Dru¿kowski, Tomasz Marecik, Daniel Jaje, Jaros³aw Adamczyk, Krzysztof Macheta, Marcin Fior, Jakub £ach.

Sk³ad Wis³y: Artur Sarnat , Janusz Nawrocki, Marek Motyka, Rafa³ Smalcerz, Janusz Surowiec, £ukasz Gorszkow, Dariusz Marzec, Krzysztof Szopa, Marcin Ja³ocha, Kazimierz Kmiecik, Marek Kusto, Kazimierz Antkowiak, Adam Musia³.

Bramki dla Temidy: Kamil Piech( I po³owa), Daniel Jaje i Jaros³aw Adamczyk ( II po³owa)

Bramki dla Wis³y: £ukasz Gorszkow i Dariusz Marzec ( I po³owa), Kazimierz Kmiecik z karnego ( II po³owa)

Zarz±d klubu pragnie bardzo podziêkowaæ wszystkim sponsorom bez których impreza ta najprawdopodobniej by siê nie odby³a.

Sponsorzy: Wramex, Zajazd Zag³oba, Hemist, Europack, Partner, Magnus, Ekler, Lucrum, Darmed, Monochrome, Jur-bet, Mal-Bus, Urz±d Gminy i Miasta Czchów, Pol-Can Pro, Staf, Mendel, Zak³ad instalacji sanitarnych Stanis³aw Kie³basa, Auto-Kompleks, Auto Frigo, Wer-Su, Serwis opon PUMA, Szot.

Musisz siê zalogowaæ, aby dodawaæ komentarze.

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.