statystyki szczegółowe

Aktualności

Zabrakło minuty...

• autor: Patkop44, 2012-08-16 18:19

W środowe popołudnie drużyna Temidy zmierzyła się z innym spadkowiczem z A-klasy, Arkadią Olszyny. Mecz był niezwykle zacięty i do ostatniej minuty ważyły się losy spotkania. Wtedy w ostatniej minucie drużyna gospodarzy doprowadziła do remisu...

Skład: Konstanty - M. Suchan, Wiewióra, J. Drużkowski, J. Suchan - Marecik(70' Łach), Błoniarz, Kopytko(80' M. Drużkowski), Jaje(75' Fior) - Mazgaj(46' Sacha), Radosław Krakowski

Bramki: Błoniarz, Wiewióra( z wolnego)

Jako pierwsza bramkę strzeliła drużyna z Olszyn. Po faulu Jakuba Drużkowskiego sędzia bez chwili wahania wskazał na jedenasty metr. Zawodnik Arkadii pewnie wykonał rzut karny. Temida jednak się nie poddała i szybko odpowiedziała bramką. Piłkę przed szesnastym metrem dostał Kopytko, podał do wchodzącego ze środka Błoniarza a ten pięknym strzałem z lewej nogi nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Wynik do przerwy 1-1. W drugiej połowie na boisko zameldowało się 4 nowych zawodników i akcja jednego z nich dała Temidzie prowadzenie. Jacek Suchan świetnym podaniem uruchomił Łacha, ten wyprzedził obrońce, podciągnął z piłką kilka metrów i na linii pola karnego został sfaulowany. Do wolnego podszedł Wiewióra i świetnym, mocnym strzałem w długi róg zdobył gola. Niestety gdy wszystko wskazywało na wywiezienie 3 pkt z trudnego terenu w ostatniej minucie Michał Drużkowski zagrał w bocznej strefie ręką. Dobre dośrodkowanie, niekryty zawodnik z drużyny Arkadii i to niestety musiało skończyć się bramką.

Po dwóch kolejkach Temida zajmuje 4 miejsce z 4pkt. Następny mecz z drużyną KS Okocim odbędzie się w niedziele 19 sierpnia o godzinie 17. Drużyna z Okocimia póki co nie zdobyła jeszcze punktów. W pierwszej kolejce przegrali na wyjeździe z Arkadią Olszyny 4-2 a w drugiej na własnym terenie ulegli Orlikowi Szczurowa 4-3.